Новою модною тенденцією є озеленення інтер’єру за допомогою зелених стін, що складаються з рослин. Живі стіни набувають все більшого поширення в різних організаціях, офісах і житлових будинках. Друга назва даного елементу інтер’єру – фітостіна.

Зелені стіни з рослин

Живі стіни з рослин – це не тільки модно і вражаюче, вони також мають сприятливий вплив на атмосферу в приміщенні і діють заспокійливо на всіх присутніх. Зелені стіни можуть також використовуватися в якості елемента розмежування простору в кімнаті.

Установка фітостін в офісі дозволяє створити приємну і комфортну обстановку для всіх співробітників, а покупка зеленої стіни для домашнього інтер’єру додасть тепла і затишку будь-якому будинку або квартирі. Ваші рідні та гості будуть просто в захваті від такої частинки природи, що доповнює інтер’єр вашого будинку.

Фітостіна являє собою картину з живих рослин, яка розташовується вертикально і виступає в ролі декоративного елемента інтер’єру. Дизайн такої стіни може бути найрізноманітнішим і залежить від ваших індивідуальних уподобань.

Зелена стіна: загальні відомості

Живі стіни можуть виконуватися як в односторонньому, так і в двосторонньому варіанті, у формі колони, піраміди або перегородки. Стаціонарна зелена стіна може кріпитися до стіни приміщення, мобільні ж варіанти можуть розміщуватися навіть по центру кімнати. Деякі модифікації зеленої стіни можуть також навішуватись на стіну у вигляді картини.

Жива стіна з рослин може встановлюватися в будь-якій частині приміщення, де поблизу наявна розетка. При цьому конструкція не присувається до стіни впритул, а встановлюється з зазором в 5-7 см для того, щоб забезпечити вентиляцію.

Термін, протягом якого зелена стіна з рослин буде радувати вас і всіх оточуючих, становить близько одного року. Однак при постійному догляді та допомозі фахівців така стіна може прослужити до 5-7 років і більше.

Як правило, фітостіни конструюються з автоматичною системою поливу, але буває таке, що вона просто не потрібна. Це залежить від складу рослин і типу використовуваного ґрунту.

Ми рекомендуємо вам встановлювати фітостіни з невибагливими рослинами. Найкраще підійдуть плющі, аспарагуси, різні сорти папоротевих, антуріум, гузманія та інші.

Жива стіна з рослин: установка

Для того щоб встановити в своєму будинку зелену стіну, зверніться до наших фахівців. Ми допоможемо вам організувати декоративну фітостіну або великий вертикальний сад у вибраному вами місці. Термін установки буде залежати від обсягів і складності виконуваної роботи.

Що стосується догляду, то для зеленої стіни часто передбачене додаткове освітлення. Для стін з автоматичним поливом достатньо буде періодично поповнювати ємність водою і удобрювати ґрунт.

З усіх питань відносно замовлення і установки зеленої стіни з живих рослин звертайтеся до фахівців нашої компанії.

Share

leave a comment

You must be logged in to post a comment.