Follow Us


chigur.oleg@gmail.com

Пн - Пт 9.00 - 19.00
Сб - Нд: Закриті
м.Івано-Франківськ, вул. Тисменецька 249Г

Фітопанель для вертикального озеленення «ЖИВА СТІНА» – це можливість в умовах приміщення або вулиці самостійно, своїми руками створити повноцінний живий вертикальний сад, зелену стіну без обмеження терміну життя рослин!

Для пересадки в панель «Жива стіна» підходять майже всі (крім тендітних) кімнатні рослини. Ви просто пересаджує їх зі звичайних горщиків в такому стані, як вони є, нічого не вигадуючи з землею або субстратом.

Якщо коренева система велика і не поміщається в стандартній чашці «Живий стіни» за бажанням можна вибрати ємність що збільшує обсяг кореневої системи в 2 або 4 рази відповідно (на ціні це не позначається).

Дивує простота обслуговування вертикальної «Живої стіни» – полив здійснюється в одну точку заливної горловини (лівий верхній кут), як правило, 1 раз в 2 тижні або частіше при низькій вологості, в залежності від мікроклімату приміщення, вулиці.

Завдяки вбудованій простою і надійною іригаційною системою каскадно-капілярного типу рослини отримують рівно стільки вологи, скільки їм потрібно.

Панелі-модулі для вертикального озеленення, як конструктор можуть з’єднуватися без обмеження в блоки по висоті за допомогою сполучної трубки, тим самим позбавляючи від необхідності поливу кожної окремої фітокартини або рослини.

За бажанням, в процесі експлуатації, рослини можна пересаджувати або міняти місцями.

Модуль для вертикального озеленення «Жива стіна» виконаний з високоякісного пластику товщиною до 3 мм, не має токсичних домішок, герметичний. Матеріал не вигорає на сонці.

Фітопанель «Жива стіна» дуже легко кріпиться безпосередньо до звичайної кімнатної стіні або перегородці (можна гіпсокартону) за допомогою двох шурупів або підвішується за петлі.

Дизайн приміщення або офісу помітно виграє навіть якщо “Живу стіну” просто поставити, нічим не закріплюючи, у вертикальному положенні на столі, полиці і т.д.

Висота панелі – 42 см., Ширина – 40 см., Вміщує від 4 до 16 окремих рослин в залежності від Вашого вибору ємностей під кореневу систему.