Follow Us


chigur.oleg@gmail.com

Пн - Пт 9.00 - 19.00
Сб - Нд: Закриті
м.Івано-Франківськ, вул. Тисменецька 249Г

Рослини і квіти відіграють важливу роль в інтер’єрі, вони задають настрій, створюють тепло і затишок домашньої обстановки, але часом вся ця краса займає досить багато місця, забираючи функціональність простору.

Гідним конкурентом рослин у вазонах і громіздких конструкцій-підставок можна сміливо вважати фітостіни.

Переваги фітостін

Фітостіна як дизайнерський засіб має дуже багато переваг. Так, за допомогою модульного озеленення можна зонувати велику площу приміщення. І додати об’єму малому простору. До того ж така стіна може служити декорацією для проблемних місць в інтер’єрі, нівелюючи різного роду помилки у ремонті. Але найважливіша перевага такого зеленого декору – фітостіни покращують мікроклімат приміщення, адже рослини фільтрують повітря і зволожують його. Для людей з проблемами респіраторної системи це просто знахідка!

Простота користування

Завдяки своїй компактній конструкції, фітостіна не займає багато місця і легко встановлюється. За нею просто доглядати, адже вона оснащена системою автополиву.

Рослини – ідеальний та універсальний інструмент забезпечення “весни” круглий рік. Продумано підібрані та майстерно висаджені вони тішать око та позитивно впливають на настрій. Зелень та свіжість рослин оживить приміщення та додасть в нього яскраві барви та живу уяву. А ще, це оригінальне рішення для Вашого приміщення та саду. БУТИ В ТРЕНДІ – ЦЕ МОДНО!!!

ПЛЮСИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ

АКТУАЛЬНО. Дозволить бути особливим, а для громадських закладів виділитись серед конкурентів та отримати більше прибутку.

КРАСИВО. Жива фактура для оздоблення стіни, та різні кольорові комбінації.

КОРИСНО. Рослини поглинають токсичні гази та очищують і охолоджують повітря. Позитивно впливають на настрій.

ХОРОША АКУСТИКА. Листя рослин впливають на послаблення звуку в приміщенні, поглинаючи та розсіюючи його.

Виконані проекти